شما اینجا هستید
اخبار هیأت » هاشم اسکندری و دریافت حکم نایب رئیسی افتخاری فدراسیون اسنوکر و بیلیارد جهان

پس از کسب حکم نایب رئیسی افتخاری فدراسیون اسنوکر و بیلیارد جهان (IBSF)، هاشم اسکندری مراتب قدردانی و تشکر خود را از جامعه بزرگ بیلیارد و ورزش ایران و رسانه های ورزشی ابراز کرد.
در متن رئیس فدراسیون بولینگ و بیلیارد ایران آمده است:
دوستان و همکاران عزیزم در هیات های سراسر کشور و خانواده بزرگ بیلیارد ایران، ،کسب کرسی نایب رئیسی افتخاری فدراسیون بیلیارد و اسنوکر جهان موهبتی است که با تلاش بی وقفه شما خوبان و انگیزه ای که در این راه به من منتقل نموده اید به دست آمده است.
از همین رو مراتب سپاس خود را از حمایت و زحمات ارزشمند و صادقانه شما در زمینه رشد و تعالی رشته های زیر مجموعه و همچنین پیشبرد اهداف فدراسیون تقدیم می‌دارم و از درگاه ایزد منان دوام عزت و سلامت شما سروران گرامی را خواهانم.
بدیهی است در این مسیر همکاران خوبم در وزارت ورزش و جوانان، کمیته ملی المپیک و رسانه های وزین ورزشی نیز تاثیر بسزایی داشته اند که لازم است از آنها تشکر و قدردانی صمیمانه ای داشته باشم، به امید فتح قله های ورزش توسط قهرمانان کشور عزیزمان در جهان.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

هیأت بولینگ، بیلیارد و بولس استان تهران | سایت رسمی، بیلیارد، بولینگ و بولس تهران | آخرین اخبار و رویداد های ورزشی مربوطه …