شما اینجا هستید
اخبار هیأت » علی روشنی کیا، بر سکوی قهرمانی دومین دوره رنکینگ اسنوکر استان تهران ایستاد

دومین دوره رنکینگ اسنوکر استان تهران گرامیداشت فجر چهل با برتری علی روشنی کیا به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی هیات بولینگ، بیلیارد و بولس استان تهران، مراسم اختتامیه این رقابتها با حضور دکتر ملاجعفری معاون توسعه امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان تهران، زرگر رئیس گروه ورزش قهرمانی و حرفه ای اداره کل، صداقت رئیس اداره ورزش و جوانان شهر ری، پیام نظر رئیس هیات بولینگ، بیلیارد و بولس استان تهران، دبیر و نایب رئیس هیات، در باشگاه نوین برگزار شد و طی آن سیاوش مزینی و میلاد محبی در رده دوم و سوم این دوره قرار گرفتند.

این دوره از مسابقات با حضور ۱۰۰ ورزشکار از ۲۴ باشگاه در سطح استان به صورت گروهی- حذفی برگزار شد که طی آن ورزشکاران در ۲۵ گروه ۴ نفره در مرحله مقدماتی به رقابت پرداختند و از هر گروه ۲ نفر و در مجموع ۵۰ نفر به مرحله حذفی راه یافتند. تعداد ۱۵۰ بازی در مرحله گروهی به صورت ۲ فریم از ۳ فریم در مدت زمان ۴ روز و همچنین۵۴ بازی در مرحله حذفی انجام شد که در مجموع ۲۰۴ بازی در مدت زمان ۸ روز برگزار گردید.

قرعه کشی مرحله مقدماتی و گروهی در محل هیات استان تهران و با حضور وحید بیات و جمعی از شرکت کنندگان به گونه ای انجام شد که در مرحله گروهی، بازیکنان معرفی شده از یک باشگاه در یک گروه قرار نگیرند.

قضاوت بازیهای این دوره از مسابقات را ۸ داور زیر نظر مهدی  ونکی به عنوان سرداور بر عهده داشتند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

هیأت بولینگ، بیلیارد و بولس استان تهران | سایت رسمی، بیلیارد، بولینگ و بولس تهران | آخرین اخبار و رویداد های ورزشی مربوطه …