شما اینجا هستید
اخبار هیأت » ۱۴ اسفند، استان تهران میزبان سومین دوره مسابقات قهرمانی پتانک کشور

سومین دوره رقابت های پتانک قهرمانی کشور(خانوادگی) چهاردهم تا هفدهم اسفندماه به میزبانی استان تهران برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی هیات بولینگ، بیلیارد و بولس استان تهران؛  این دوره مسابقات تحت شرایط و ضوابط تدوین‌شده از سوی کمیته بولس فدراسیون و به میزبانی هیات بولینگ و بیلیارد و بولس تهران برگزار خواهد شد و انتظار می‌رود کلیه هیات‌های تابعه با آماده‌سازی و تجهیز تیم‌ها و حمایت و پشتیبانی همه‌جانبه در این مسابقات حضور یابند.

بنا به همین گزارش، مسابقات در ماده سه‌نفره تیمی (ترکیبی) برگزار می‌گردد و هر تیم می‌تواند دو بازیکن ذخیره معرفی کند. ضمنا در جهت تأکیدات مکرر وزارت ورزش و جوانان مبنی بر حمایت از ورزش بانوان، حضور حداقل یک بانو در همه   لحظات بازی، در زمین مسابقه (نه در نیمکت ذخیره) الزامیست.

همچنین به‌منظور  تأمین رفاه و آسایش ورزشکاران تیم‌های میهمان، هیئت بولینگ و بیلیارد و بولس استان تهران خوابگاه ورزشی بعثت را به‌صورت رایگان در نظر گرفته است.

      هر استان می‌تواند دو تیم به مسابقات اعزام کند و استان میزبان دو برابر سهمیه و ۴ تیم ظرفیت دارد. مکان برگزاری مسابقات استادیوم تختی تهران واقع در بزرگراه بسیج ، بلوار هجرت است.

   ورود تیم‌ها به شهر تهران عصر روز سه‌شنبه  ۱۴ اسفندماه خواهد بود و جلسه فنی و هماهنگی مسابقات با حضور سرپرستان تیم‌ها و کمیته برگزاری رأس ساعت ۲۰ روز سه‌شنبه  برگزار خواهد شد و حضور همه‌سرپرستان تیم‌ها در جلسه مذکور الزامیست .

همچنین در حاشیه مسابقات پتانک قهرمانی کشور، مسابقه‌ عکاسی تحت عنوان ” پتانک ، ورزش بی محدودیت ” در دو بخش “دوربین‌های تلفن همراه ” و “دوربین‌های حرفه‌ای” برگزار و به نفرات برتر جوایز نفیسی اهدا خواهد شد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

هیأت بولینگ، بیلیارد و بولس استان تهران | سایت رسمی، بیلیارد، بولینگ و بولس تهران | آخرین اخبار و رویداد های ورزشی مربوطه …