شما اینجا هستید
اخبار هیأت » بازدید مسئولان اداره کل ورزش و جوانان از تمرینات تیم اسنوکر تهران

دومین دوره المپیاد استعدادهای برتر اسنوکر کشور با شعار”ورزش، دوستی و آینده ای بهتر” از ۳۱ مرداد به مدت ۵ روز(۴ شهریور) در مجموعه ورزشی حیدرنیا برگزار خواهد شد.

در جریان این مسابقات که به میزبانی هیات بولینگ، بیلیارد و بولس استان تهران و با همکاری فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس برگزار خواهد شد، برترین های رده سنی۱۲-۱۵ سال کشور در دو بخش شش توپ انفرادی و پانزده توپ تیمی با یکدیگر به رقابت می پردازند.

بنا به همین گزارش، روز گذشته ملاجعفری معاون توسعه امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان تهران و زرگررئیس گروه توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای اداره کل در اردوی تدارکاتی و تمرینات تیم اسنوکر تهران جهت شرکت در دومین المپیاد استعدادهای برتر حضور یافتند.

در جریان این دیدار که در حضور پیام نظر رئیس هیات  بولینگ، بیلیارد و بولس استان تهران در مجموعه ورزشی حیدرنیا انجام شد، مسئولان اداره کل از اردوی تدارکاتی تیم اسنوکر استان تهران بازدید و با ورزشکاران پیرامون وضعیت برگزاری اردو، گفتگو کردند.

همچنین رونمایی از پوستر دومین المپیاد اسنوکر استعدادهای برتر کشور به میزبانی هیات بولینگ، بیلیارد و بولس استان تهران توسط ملاجعفری، زرگر، نظر و مزینی سرمربی تیم تهران انجام شد.

گفتنی است در اولین دوره المپیاد استعدادهای برتر کشور نیز که سال گذشته در تهران برگزار شد، تیم میزبان با شایستگی به عنوان نخست دست یافت.


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

هیأت بولینگ، بیلیارد و بولس استان تهران | سایت رسمی، بیلیارد، بولینگ و بولس تهران | آخرین اخبار و رویداد های ورزشی مربوطه …