شما اینجا هستید
اخبار هیأت » استان تهران، پیشرو در برگزاری المپیادها و مسابقات متعدد در راستای سیاست های فدراسیون

پیام نظر در مراسم افتتاحیه دومین المپیاد ورزشی استعدادهای برتر اسنوکر کشورعنوان کرد: استان تهران، پیشرو در برگزاری المپیادها و مسابقات متعدد در راستای سیاست های فدراسیون است.

رییس هیات بولینگ، بیلیارد و بولس استان تهران گفت : در مراسم افتتاحیه دومین المپیاد ورزشی استعدادهای برتر اسنوکر کشور که در تهران برگزار شد، افزود:
قطعا این مسابقات زمینه رقابت صحیح را فراهم می کند و خروجی این رقابت ها، ورزشکارانی را که می توانند در آینده تاثیر گذار باشند، معرفی می کند. شما ورزشکاران و منتخبین المپیاد های استعدادیابی، آینده سازان ورزش کشورهستید.

وی با اشاره به فعالیت های هیات بولینگ، بیلیارد و بولس استان تهران  ادامه داد: هیات بولینگ و بیلیارد استان تهران در راستای سیاست های فدراسیون و با برنامه ریزی که از دو سال گذشته در پیش گرفته، در سال ۹۸ با این المپیاد ، سه برنامه ی کشوری را اجرا کرده است .

وی افزود: این هیات در سال ۹۷، ۴۰ برنامه را با کمک دست اندرکاران این رشته برگزار کرد و به عنوان یکی از هیات های پیشرو فدراسیون در کشور شناخته شد .

نظر اضافه کرد : امیدوارم که این مسیر و روند رو به رشد برای توسعه رشته ورزشی بیلیارد، بولینگ و بولس  با کمک و حمایت مسوولین و تلاش های ورزشکاران  جوان این رشته، شتاب بیشتری به خود بگیرد و ایام درخشان تری را در هیات استان تهران شاهد باشیم.

گفتنی است مراسم فتتاحيه دومين دوره مسابقات  المپياد استعدادهاي برتر ورزش كشور در رشته اسنوكر به میزبانی تهران در آکادمی بیلیارد مجموعه ورزشي شهيد حيدرنيا تهران، صبح امروز(پتج شنبه) برگزار شد.

ورزشکاران اسنوکر ۲۶ استان در دومین المپیاد استعدادهای برتر کشورحضور دارند. ین رقابتها به مدت ۵ روز(۴ شهریور) به میزبانی هیات بولینگ، بیلیارد و بولس استان تهران و با همکاری فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس برگزار خواهد شد و برترین های رده سنی۱۳-۱۶ سال کشور در دو بخش شش توپ انفرادی و پانزده توپ تیمی با یکدیگر به رقابت می پردازند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

هیأت بولینگ، بیلیارد و بولس استان تهران | سایت رسمی، بیلیارد، بولینگ و بولس تهران | آخرین اخبار و رویداد های ورزشی مربوطه …