شما اینجا هستید
اخبار هیأت » هدف از المپیادهای ورزشی کشف استعدادهای برتر و پشتوانه سازی برای تیم ملی است

دبیر فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس گفت: هدف از برگزاری المپیادهای ورزشی، کشف استعدادهای برتر و پشتوانه سازی برای تیم ملی است.

هنرمند در حاشیه دومین دوره المپیاد استعدادهای برتر اسنوکر کشور به میزبانی استان تهران افزود : این دوره از المپیاد توسط بسیاری از استان های کشور مورد استقبال قرار گرفت .

وی در مورد برگزاری دومین دوره از المپیاد استعدادهای برتر گفت : در این دوره از المپیاد در قیاس با دوره ی قبل که در سال گذشته برگزار شد، حداکثر ۳۰ درصد از شرکت کنندگان افرادی بودند که در المپیاد دوره پیشین حضور داشتند و این امر نوید بخش حضور نفرات جدید و ظهور استعدادهای جدیدتر در این رقابت هاست.

هنرمند با بیان اینکه کشف استعدادهای ورزشی جدید نقش مهمی در رشد و توسعه ورزش کشور دارد، ادامه داد : کشف استعدادهای برتر در رده های سنی ۱۳ الی ۱۶ سال و پرورش این استعدادها برای قهرمانی در میادین ورزشی ملی و بین المللی آینده ورزشی کشور را رقم می زند .

 دبیر فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس، گفت: در این المپیاد نمایندگانی از سوی تیم های ملی، مربیان، داوران و دست اندرکاران کمیته های تیم ملی حضور دارند و به رصد مسابقات می پردازند.

گفتنی است دومین دوره المپیاد استعدادهای برتر اسنوکر کشور در مجموعه ورزشی شهید حیدرنیا تهران تا ۴ شهریور درجریان است. این رقابتها به میزبانی هیات بولینگ، بیلیارد و بولس استان تهران و با همکاری فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس برگزار می شود و برترین های رده سنی۱۳-۱۶ سال کشور در دو بخش شش توپ انفرادی و پانزده توپ تیمی با یکدیگر به رقابت می پردازند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

هیأت بولینگ، بیلیارد و بولس استان تهران | سایت رسمی، بیلیارد، بولینگ و بولس تهران | آخرین اخبار و رویداد های ورزشی مربوطه …