شما اینجا هستید
اخبار هیأت » پایان سی و یکمین رنکینگ کشوری ناین بال با میزبانی خوب استان تهران

فینال سی و یکمین رنکینگ کشوری ناین بال، عصرسه شنبه در ورزشگاه حیدرنیا برگزار و مهدی راسخی با شکست معین خدری صاحب عنوان قهرمانی شد.

در دیدار پایاپای فینال که در حضور غلام زاده نائب رئیس فدراسیون، هنرمند دبیر فدراسیون، نظر رئیس هیات استان تهران، ایلکا رئیس اداره ورزش وجوانان شمال غرب، قربانی مشاور فرماندار تهران، شهلا سرمربی تیم ملی و جمعی از علاقه مندان برگزارشد، نائب رئیس فدراسیون از میزبانی خوب هیات تهران تشکر کرد و گفت: اتحاد و همدلی می تواند شرایط را برای توسعه همه جانبه فعالیت ها رقم بزند.

دبیر فدراسیون بولینگ بیلیارد و بولس نیز تاکید کرد: تلاش همه جانبه برای برگزاری مطلوب رقابتهای رنکینگ حاصل تعامل خوب هیات تهران است.

هنرمند ارتقاء سطح برگزاری مسابقات را از اهداف پیش بینی شده دانست و گفت: امیدوارم ورزشکاران از حضور در این مسابقات تجربیات خوبی را کسب کرده باشند.

در ادامه، رئیس هیات بولینگ، بیلیارد و بولس گفت:هیات تهران به عنوان بازوان اجرایی فدراسیون تلاش مجدانه ای را برای توسعه رشته های زیر مجموعه در پایتخت داشته است.

پیام نظر افزود: از ابتدای سال، ۶ برنامه کشوری و در مجموع ۱۴ برنامه مسابقاتی و آموزشی در دستور کار بوده که با حمایت فدراسیون و اداره کل ورزش و جوانان تهران به انجام رسیده است.

رئیس اداره ورزش و جوانان شمال غرب هم در مراسم اختتامیه رنکینگ کشوری پاکت بیلیارد گفت:هیات تهران تلاش های خوبی را برای توسعه بیلیارد داشته است.

ایلکا افزود: اداره شمال غرب حمایت لازم را از برنامه های هیات دارد و امیدوارم ورزشکاران این حوزه همچنان در المپیاد آینده، حضور درخشانی داشته باشند.

قابل ذکر است در دیدار رده‌بندی نیز علی عابدی، آرمین محمودی را شکست داد و جایگاه سوم را تصاحب کرد. این مسابقات طی ۳ روز به میزبانی هیات بولینیگ، بیلیارد و بولس استان تهران در آکادمی بیلیاررد برگزار شد که شب گذشته با مشخص شدن قهرمان این رقابتها، به پایان رسید.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

هیأت بولینگ، بیلیارد و بولس استان تهران | سایت رسمی، بیلیارد، بولینگ و بولس تهران | آخرین اخبار و رویداد های ورزشی مربوطه …